Sosyal Medyada Paylaş


tüp bebek tedavisi

Kanaltürk’te yepyeni bir sağlık programı başlıyor.Yıllardır izleyenlerin severek takip ettiği, ekran yolculuğu merakla beklenen Op. Dr. Aytuğ Kolankaya hafta içi her sabah Kanaltürk ekranlarında...


“Dr. Aytuğ” isimli programda Kolankaya’ya bu kez Nilüfer Batur eşlik edecek.
İzleyenler, herkesi yakından ilgilendiren hastalıklarla ilgili her detayı yine en güvenilir adresten “Dr. Aytuğ”dan öğrenecekler.
Programa konuk olacak Türkiye’nin alanında en başarılı doktorları sağlık sorunlarınızın çözümleri için çok önemli bilgiler aktaracak.
Tüm dünyada alarm veren ,Türk halkının da büyük risk altında olduğu Obezite programda işlenecek başlıca konulardan biri.
Sağlıklı yaşam için ipuçları ve beslenme önerileri, tıp dünyasının önde gelen uzmanlarıyla son gelişmelerin ışığında anlatılacak.
Op. Dr. Aytuğ Kolankaya, Nilüfer Batur ve konukları, en karmaşık sağlık problemlerini görsel malzemelerle destekleyerek anlaşılır bir şekilde sizlere anlatacak.
Söz konusu sağlıksa en doğru bilgiyi en güvenilir yerden, “Dr. Aytuğ” programından alacaksınız.
7 Ekim Pazartesi günü ekranlara merhaba diyecek olan “Dr. Aytuğ” hafta içi her sabah 10:30’da Türkiye’nin televizyonu Kanaltürk ekranlarında olacak.
Programı izlemeyi sakın kaçırmayın.